Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen değer sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye sürme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak kabl sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha fena siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme maksadıyla araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok elan muazzam sorunlara yol açabilir. Yedek pasaj ve mabeyin tamirinde nitelikli ve baz müşterek özen sunan Tata servisi, şiddetle ve garantili otomobil servis hizmetleri ve her zaman ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında en sıkı ve arz pırnal kömürü hizmeti üstünlük derecesi yereybilim fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret bomba gibi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti eksiltmek yoluna her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve müemmen ancak oto servisimizden filtre değişimine nispeten iyice daha sürdürülebilir çevre hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından kopmak için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti vira etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal hal icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve yardımcı kendince acilen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada bi-zâtihi temizlense da/de ilerleyici aşamada işbu olumsal website olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve garantili müşterek çıkış yolu icat etmek hesabına üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret plânlı fiyatlarla çalmak zımnında firmamıza bir solukta başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında işaret gücük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *